פרקט פולימר
100% עמיד למים

המשטחים האיכותיים של פאר הפרקטים מתאימים לפרויקט בכל סדר גודל, כך שאתם יכולים לעצב מחדש את ביתכם, את המשרד שלכם, וכל חלל אחר שדורש ריענון. הודות לשירות המקצועי של המומחים בפאר הפרקט, ביתכם וכל מקום אחר יקבלו חיים חדשים, ואתם תיהנו מסביבה מעוצבת להפליא שנעים לשהות בה בכל עת.

מה זה פרקט פולימר?

פרקט פולימרי הוא פרקט עמיד במיוחד שיועד בהתחלה לחללים בהם יש תנועת רגליים גדולה, כמו חללים ציבוריים. פרקט עץ פחות מתאים למקומות מהסוג הזה מפני שהוא רגיש לשחיקה לעומת פרקטים סינטטיים, ולכן הומצא פרקט פולימרי (PVC). פרקט פולימרי, הנודע פעמים רבות בתור פרקט ויניל, עשוי מחומר פלסטי דמוי עץ, והודות למראה שלו, הוא פופולרי לא רק במקומות ציבוריים, אלא גם בבתים פרטיים. ריצוף של פרקט פולימרי עמיד 100% בפניי מים, ולכן הוא לא ניזוק במהלך השנים. העמידות הגבוהה של פרקט מהסוג הזה בשילוב עם מחיר אטרקטיבי במיוחד הפכו פרקט PVC לאחד מסוגי הריצוף המבוקשים ביותר כיום.
בנוסף, משטח של פרקט פולימרי עמיד בפני החלקה, כך שהוא מתאים במיוחד לבתי עסק בהם עוברים אנשים רבים. העמידות של פרקט פולימרי בפני מים הופכת אותו לאידאלי גם עבור חללים בהם יש לחות גבוהה, כמו חדרי אמבטיה. כיום ניתן לבחור בין שני סוגים עיקריים של פרקט פולימרי שכל אחד מהם מתאים לחלל אחר:

  • פרקט פולימרי קליק – לוחות פרקט המותקנים זה לצד זה ללא דבק ישירות על הרצפה.
  • פרקט פולימרי בהדבקה – לוחות פרקט המונחים זה לצד זה בהדבקה ישירות על הרצפה.

שני סוגי הפרקטים הללו זמינים בעוביים של 3-7 מ"מ, וכן בגדלים שונים שניתן לבחור בהתאם לעיצוב הרצוי של חלל כזה או אחר.