פרקט למיניציה

טפטים, פרקטים, ומשטחים נוספים יכולים לשנות את מראהו של חלל מן הקצה אל הקצה. כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, זמין לכם הצוות המקצועי של פאר הפרקט שייעץ לכם אילו משטחים הכי מתאימים לביתכם. תוך התחשבות בגורמי הסביבה של ביתכם, הרצון שלכם, והנטייה העיצובית שלכם – המומחים של פאר הפרקט "יתפרו" כל פרויקט לבקשתם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהחזון העיצובי שלכם יצא לפועל בצורה הטובה ביותר.

מה זה פרקט למיניציה?

פרקט למינציה הוא פרקט אשר עשוי מחומר סינטטי המדמה מראה של עץ. כמו מוצרים סינטטיים אחרים, פרקט למינציה נחשב לעמיד יותר לעומת חומרים טבעיים, כמו פרקט עץ. פרקט למינציה מהווה מוצר פופולרי מפני שהוא מעניק לחלל את המראה הטבעי של העץ, אך במחיר נמוך יותר. פרקט למינציה עשוי מעץ דחוס שעליו מדביקים שכבת למינציה במראה עץ, וכיום ניתן למצוא פרקטים למינציה בעובי של 8, 10 ו-12 מ"מ, כאשר המחיר של פרקטים מהסוג הזה עולה יחד עם עוביים. כלומר, ככל שפרקט יהיה עבה יותר, כך הוא יעלה יותר.

למרות שפרקט למינציה אינו זהה לחלוטין במראהו לפרקט עץ מלא, הוא כולל יתרונות שהופכים אותו לפופולרי במיוחד: פרקט למינציה קל לניקוי, הוא עמיד בפני כתמים, עמיד בפני לחות, עמיד לשחיקה, והוא קל לתחזוקה. בנוסף, כיום קיים מגוון גדול במיוחד של פרקטים למינציה שניתן לבחור ביניהם בדיוק בהתאם לצרכים שלכם ולאופן בו אתם מעצבים את ביתכם. הודות לפיתוחים בתחום, כיום ניתן למצוא פרקט למינציה שנראה קרוב ככל האפשר לעץ טבעי. המדד החשוב ביותר שיש לשים אליו לב בעת בחירת פרקט למינציה הוא רמת השחיקה המסומנת מ- AC3ועד ל- AC6. AC6 הוא פרקט עמיד במיוחד וגם יקר בהתאם, אך AC4 מתאים למרבית הבתים בישראל כיום.