פאנלים

טפטים, פרקטים, ומשטחים נוספים יכולים לשנות את מראהו של חלל מן הקצה אל הקצה. כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, זמין לכם הצוות המקצועי של פאר הפרקט שייעץ לכם אילו משטחים הכי מתאימים לביתכם. תוך התחשבות בגורמי הסביבה של ביתכם, הרצון שלכם, והנטייה העיצובית שלכם – המומחים של פאר הפרקט "יתפרו" כל פרויקט לבקשתם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהחזון העיצובי שלכם יצא לפועל בצורה הטובה ביותר.

חדש!

לוחות פאנלים
לוחות פאנלים מאפשרים עיצוב מסוגנן ללא כל ליטוש, צחצוח או טפטים. הם גם מאפשרי להעלים סדקי בנייה. הקירות והתקרות יכולים להישאר יפה במשך זמן רב!

מה זה פאנלים?

הרכבת רצפות חדשות מעניקה לבית מראה חדש, נקי, ואסתטי, אך יש לבצע גימור חשוב לאחר הרכבת רצפה מכל סוג – הרכבת פנל. פנלים הם משטחים אשר מורכבים על קירות בצמוד לרצפה והמטרה שלהם היא להפריד בין הרצפה לקיר. הודות לפנלים, נוזלים וחומרים אחרים לא חודרים מתחת לרצפה, וכך היא נשמרת לאורך זמן.

פסי ההפרדה החיוניים הללו מורכבים לרוב מחומר פולימרי סינטטי או מעץ טבעי. בעבר הם הודבקו לקיר ישירות מהרצפה, אך כיום מהווים תוספת בפני עצמה. קיים מגוון גדול של פנלים מסוגים רבים, כולל פנלים דקורטיביים, שאתם יכולים לבחור ביניהם וליהנות ממראה רצפות אסתטי במיוחד לאורך שנים.