דשא סינטטי

אנו עובדים עם למעלה מ-20 חברות שונות המספקות לנו דשא סיננטי

ניסיון מצטבר של למעלה מ-15 שנים בתחום ייבוא הדשא הסינטטי וביישום פרויקטים מגוונים של מאות אלפי מטרים רבועים – הן בשוק הפרטי, הן במוסדי והן בתחום מתקני המשחק, מקנה לאוורסט מקום בשורה הראשונה של בעלי-המקצוע וברי-הסמכא של אפיון דגמי הדשא הסינטטי בישראל.
אוורסט פסגת הגינון בחרה ב"פאר-הפרקט" כמשווק בלעדי של מוצריה בזכרון-יעקב וסביבתה

מפרט דגמי דשא סינטטי:

מה זה דשא סינטטי?

מדשאות רבות ברחבי ישראל וגם העולם מורכבות לא מדשא טבעי אלא דשא סינטטי. הדשא הייחודי הזה עשוי מחומרים סינטטיים שנראים ממש כמו הדבר האמיתי, ודשא מהסוג הזה היה לשימוש בראש כבר בשנות ה-60 של המאה הקודמת. מאז היציאה לשוק של הדשא הסינטטי הראשון, היו פיתוחים רבים בתחום, וכיום ניתן למצוא דשא סינטטי איכותי במיוחד שקשה להבדיל בינו ובין דשא טבעי. מלבד מגרשי משחקים, בהם דשא סינטטי הוא השולט, כיום גם אנשים פרטיים רוכשים את הדשא הייחודי הזה עבור ביתם. הסיבות לכך הן היתרונות של דשא סינטטי שהופכות אותו למושלם עבור גינות מסוגים שונים:

  • עמיד יותר לעומת דשא רגיל ולכן מחזיק מעמד לאורך זמן רב
  • לא דורש השקייה – חסכוני במים
  • לא זקוק לאור שמש ולא זקוק לצל
  • אינו מושך חרקים ומזיקים אחרים
  • נשאר ירוק לאורך כל הדרך – אינו מצהיב וקמל

הודות ליתרונות המגוונים של דשא סינטטי, הוא מתאים לגינות פרטיות, ציבוריות, וכל מקום אחר בו צריך קצת "טבע" ירוק. מלבד זאת, תחזוקה של דשא סינטטי היא פשוטה במיוחד, ולא צריך לעשות פעולות מיוחדות לעתים קרובות כדי לשמור על המראה הרענן של דשא מהסוג הזה. כדי ליהנות מדשא ירוק במשך כל ימות השנה, חשוב לבחור דשא סינטטי איכותי ולהתקין אותו בצורה נכונה. הרכבה של דשא סינטטי דורשת הכנה של פני השטח, סילוק של צמחים שוטים, השטחת אדמה, ופעולות נוספות שמומלץ להותיר למקצוענים בתחום.