שטיחים

שטיחים מקיר לקיר ושטיחים מוכנים

המשטחים האיכותיים של פאר הפרקטים מתאימים לפרויקט בכל סדר גודל, כך שאתם יכולים לעצב מחדש את ביתכם, את המשרד שלכם, וכל חלל אחר שדורש ריענון. הודות לשירות המקצועי של המומחים בפאר הפרקט, ביתכם וכל מקום אחר יקבלו חיים חדשים, ואתם תיהנו מסביבה מעוצבת להפליא שנעים לשהות בה בכל עת.

מה זה שטיחים מקיר לקיר?

כאשר אנשים מעוניינים לרצף מחדש את ביתם, הם בוחרים לרוב בריצוף סטנדרטי, כמו קרמיקה, ויניל, פרקטים ועוד. למרות שכל סוגי הריצוף הללו מצוינים בפני עצמם, ישנה אופציה נוספת שיכולה לשדרג כל חלל – שטיח מקיר לקיר. שטיחים מקיר לקיר הם שטיחים אשר מודבקים על הרצפה לאורך כל חלל החדר, כלומר מקיר אחד למשנהו. היתרונות של שטיחים מקיר לקיר הם הגמישות שלהם ומגוון העיצובים הרחב שניתן לבחור ביניהם. כיום ניתן לבחור בשטיחי חבל סינטטי, שטיחים "שעירים" (שאגי), שטיחי אריגה, ועוד.

את ההתקנה של שטיחים מקיר לקיר צריך לבצע באופן מדויק, ולכן חשוב לעשות מדידות לפני בחירה של שטיח כזה או אחר. בנוסף, מומלץ להותיר את ההתקנה למומחים שיוכלו ליצור משטח אחיד ודקורטיבי עבורכם בעת התקנה של שטיחים מקיר לקיר. לפני ההתקנה, עליכם לבחור שטיח שיתאים לביתכם מבחינת העיצוב שלו וגם מבחינת הרכבו. שטיחים סופגים אינם מתאימים לבתים עם ילדים קטנים וחיות מחמד, שטיחים עבים עשויים לחמם את החדר יתר על המידה, ועוד.
לאחר שתבחרו את השטיח שמתאים לכם, תוכלו ליהנות מ"רצפה, אשר מפחיתה רעשים, מונעת החלקות, וקלה לתחזוק, מה שהופך שטיחים מקיר לקיר לאידאלים הן עבור בתים פרטיים והן עבור עסקים ומקומות ציבוריים.